Gryzak zabawka przetestowana...

W ramach testowania uzyskałam także od firmy MAM gryzak zabawkę.


NAZWA: Gryzak zabawka „MAM Twister”

PRODUCENT: MAM

CENA: 34,99 zł

STRONA INTERNETOWA: http://sklep.mambaby.pl/

INFORMACJE OD PRODUCENTA: Gryzak i zabawka w jednym.  Prosty w użyciu, posiada 3 różne twardości z 7 różnymi powierzchniami do gryzienia. Posiada też funkcję grzechotki. Wszystkie elementy gryzaka obracają się. Atrakcyjny design. Idealny dla dzieci rozpoczynających ząbkowanie. Gryzak wykonany jest w 2 różnych kolorach niebiesko-zielonym przyczajonym dla chłopca i różowo-fioletowy dla dziewczynki.

MOJA OPINIA: Nasz gryzak ma kolor niebiesko – zielony. Kolorowy wygląd zachęca do użytkowania. Funkcja chłodząca pomaga ukoić ból nabrzmiałym dziąsłom. Gryzak posiada idealne wymiary dostosowane do małych łapek maluszka. Dzięki obracającym się powierzchniom, gryzak rozwija inteligencję dziecka. Wykonany z najlepszych materiałów bezpiecznych dla dziecka. Jest bezpieczny w użyciu. 

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna i rozwijająca zabawka. Lubię przedmioty dla maluchów wykonane z różnych materiałów o ciekawych fakturach. Cena, jak za tak dobry produkt wcale nie jest wygórowana, aczkolwiek Mały Mysz korzystał z tańszych i równie dobrych gryzaków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rosnące u niemowlaka ząbki potrafią dać w kość zarówno dziecku jak i rodzicom. Warto postawić na sprawdzone metody, które stosujemy od lat, czyli gryzaki.
    https://qbanamama.pl/gryzaki-dla-dzieci

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger