Zestaw do karmienia od MAM przetestowany

Jakiś czas temu otrzymałam od firmy MAM produkty do testów, opornie idzie nam to testowanie ale wszystko związane jest z operacją synka. Dzisiaj przetestowaliśmy zestaw do karmienia.


NAZWA: Zestaw do karmienia "AM Feeding Set"

PRODUCENT: MAM

CENA: 30,07 zł

STRONA INTERNETOWA: http://sklep.mambaby.pl/

INFORMACJE OD PRODUCENTA: Projektanci odpowiednia zadbali o to aby wprowadzanie dodatkowych pokarmów dla dzieci było wielką przyjemnością. Perfekcyjne połączenie funkcjonalności z designem zaspokaja najwyższe wymagania. Zestaw Feeding składa się z dwóch części. Miska Feeding bowl, która jest dwudzielna. Można ją łatwo trzymać jedną ręką. Idealna do używania poza domem.Praktyczna łyżka Soft Spoon posiada czujnik ciepła. Zasada jest prosta: jeżeli pokarm jest za ciepły, łyżka zmienia kolor z niebieskiego na biały. Zestaw występuje w 3 różnych kolorach: niebieskim, różowym i turkusowym. 

MOJA OPINIA: Nasza miseczka jest koloru turkusowego. Dwudzielna miseczka pozwala na przygotowanie obiadku i deserku w jednym pojemniku, wieczko nie pozwala na wymieszanie się pokarmów. Dużą zaletą jest to, że łyżeczka zmienia kolor wtedy gdy pokarm jest za gorący a jej kształt pozwala na łatwe i szybkie karmienie dziecka. Jej wielkość jest idealnie dopasowana do małych ust dziecka oraz pozwala na odmierzenie odpowiednie porcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zestawu.

1 komentarz:

  1. Podzielony pojemnik to świetna sprawa dla dobrze zorganizowanych mam. Oszczędność czasu i naczyń.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger