Emulsja do higieny intymnej - recenzja!
NAZWA: Biały Jeleń Hipoalergiczna Emulsja do higieny intymnej

PRODUCENT: Pollena Ostrzeszów

CENA: 6,75 zł

POJEMNOŚĆ: 300 ml

STRONA INTERNETOWA: http://www.pollena.com.pl/

INFORMACJE OD PRODUCENTA: Biały Jeleń emulsja do higieny intymnej to specjalnie opracowana formuła do codziennej higieny i pielęgnacji intymnych miejsc kobiety. Zawiera łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami. Zastosowane ksylitol i lakitol jako naturalne prebiotyki utrzymują prawidłową równowagę ekosystemu mikroflory skóry. Emulsja zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe, zapewniając uczucie świeżości.
  • posiada fizjologiczne pH
  • zawiera łagodne substancje myjące
  • wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory
  • nie zawiera alergenów i parabenów
Ekstrakt z jaśminu działa łagodząco na stany zapalne i podrażnienia oraz niweluje uczucie pieczenia i nieprzyjemnego napięcia. Macierzanka wzmacnia naturalny system ochronny, zmniejsza ryzyko infekcji, przede wszystkim o podłożu grzybiczym.


MOJA OPINIA: Miała okazję przesterować tylko niewielką ilość ale to wystarczyło aby przekonać mnie do używania tej emulsji. Jest koloru białego o gęstej konsystencji. Posiada bardzo ładny zapach. Doskonale odświeża, jest delikatna i nie podrażnia. Cena jak widać jest niewielka jak za takie cudeńko. Jedyną wadą jest to, że ciężko dostać go w sklepie, przeszukałam większość sklepów w moim miasteczku i go nie znalazłam. Może w większych miastach jest bardziej dostępny. Zdecydowanie polecam i na pewno kupię go sama :)  Moja ocena 5/5 :)


A tak wygląda specyfik w oryginalnej butelce:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger