Płyn do płukania jamy ustnej DENTOFRESH - recenzja!

NAZWA: DENTOFRESH płyn do codziennej ochrony jamy ustnej

PRODUCENT: DENTOFRESH

CENA: 250 ml - około 10,67 zł

            500 ml - około 17, 89 zł

STRONA INTERNETOWA: http://dentofresh.pl/

INFORMACJE OD PRODUCENTA: DentoFresh to płukanka do ust dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Zawiera naturalne olejki eteryczne: miętowy, tymiankowy, eukaliptusowy, szałwiowy i ich składniki: eukaliptol, tymol, mentol. Odpowiednia kompozycja olejków eterycznych zapewnia przywrócenia prawidłowej flory bakteryjnej i niweluje stany zapalne w jamie ustnej. Eukaliptol, tymol oraz fluorek sodu hamują odkładnie się płytki nazębnej. Olejek szałwiowy hamuje krwawienie z dziąseł. Fluorek sodu i ksylitol chronią zęby przed próchnicą. Istnieje 214 gatunków roślin leczniczych, z których możemy uzyskać ponad 140 różnych działań farmakologicznych. Stomatologom zależy głównie na tych, które odkażają, dezynfekują i zmniejszają stan zapalny. Aby uzyskać ten cel możemy wykorzystać kilkadziesiąt roślin. To one są głównymi składnikami preparatów naszej firmy, w tym płukanek Dentofresh i Dentofresh Junior. Do ich produkcji zastosowaliśmy wyciągi z mięty, szałwii, tymianku i eukaliptusa.

SPOSÓB UŻYCIA: Płukać jamę ustną po każdym szczotkowaniu zębów (przynajmniej rano i wieczorem) 15 ml płukanki Dentofresh przez 30 sekund (dozownik znajduje się na nakrętce). Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą.

SKŁADNIKI: woda, ksylitol, gliceryna, Cremophor EL, Poloxamer 407, olejek miętowy, olejek tymiankowy, olejek eukaliptusowy, olejek szałwiowy, eukaliptol, mentol, tymol, fluorek sodu, aromat, kwas cytrynowy, Aseptina M, Aseptina P, Cl 42051, Cl 47005. Zawiera fluorek sodu.

MOJA OPINIA: Jestem mile zaskoczona smakiem płynu do płukania, zazwyczaj był on nie przyjemny i zmuszałam się do płukania jamy ustnej. W przypadku Dentofresh jest inaczej. Z ogromną przyjemnością płuczę pysia :D Kolor płynu, tak jak na obrazu - zielony, dla mnie nie ma to żadnej różnicy, nie ważne jaki kolor, ważne aby był skuteczny. Moje dziąsła od dawna krwawiły. Dzięki regularnemu stosowaniu płynu, krwawienie znacznie się zmniejszyło. Dodatkowy plus za wspaniałe uczucie po płukaniu. Ząbki są naprawdę czyste a świeży oddech utrzymuje się przez dłuższy czas. Jestem bardzo zadowolona z tego płynu. Polecam! :)
1 komentarz:

  1. Wygląda to super z tego co piszesz:) Będą musiała wypróbować
    https://dentistica.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger