Herbata biała - Camellia Tea- recenzja!

NAZWA: Herbata biała truskawkowo - śmietankowa

PRODUCENT: Camellia Tea

STRONA INTERNETOWA: http://camelliatea.pl/

CENA: 16,99 zł

WAGA OPAKOWANIA: 50 G

TEMPERATURA PARZENIA: 75 - 80 stopni

CZAS PARZENIA: 8 minut

KRAJ POCHODZENIA: Chiny

SKŁAD: Fujian White Long, liść i owoc truskawki, słonecznik

INFORMACJE OD PRODUCENTA: Biała herbata z prowincji Fuijan, składająca się z długich i skręconych najmłodszych listków herbacianych z dodatkiem liścia i owocu truskawki oraz słonecznika. Jest doskonałym napojem na upały gdyż działa orzeźwiająco.

WŁAŚCIWOŚCI: Biała herbata przeciwdziała powstawaniu zmian nowotworowych doskonale wpływa na krążenie, łagodzi alergie, obniża poziom cholesterolu a także hamuje procesy starzenia. Dodatkowo wspomaga koncentrację, redukuje napięcie i stresy.

MOJA OPINIA: Gdy tylko otworzyłam kopertę pierwszy zapach jaki poczułam to zapach truskawki, nie mogłam doczekać się kiedy spróbuję tej herbatki. Gdy ją zaparzyłam czułam zapach lekkiej śmietanki z truskawką w całej kuchni. Sam aromat zachęcał do wypicia. Pierwszy raz w swoim życiu piłam białą herbatę. Ogólnie nie przepadam za  herbatkami liściastymi, ale ta była wyjątkowo dobra. Pijąc ją przez cały czas czułam smak truskawki i zapach śmietanki. Zaparzyłam ją w chłodny dzień także nie orzeźwiła mnie tylko ogrzała ;) Co do właściwości to nie mogę powiedzieć czy działa czy nie, gdyż miałam okazję spróbować tylko niewielką ilość.. Ogólna ocena 4/5. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger