Vizir kapsułki piorące!
W piątek otrzymałam przesyłkę od trnd w ramach testów kapsułek piorących Vizir. Bardzo się ucieszyłam ponieważ od dawna mnie kuszą ale jakoś nie mogłam się przemóc do kupna. Teraz się udało, będę mogła je przesterować a jak się sprawdzą to i kupić. Widziałam, że wiele z Was załapało się do testów :) Fajnie, będziemy mogły wymieniać się opiniami :)
Jeżeli nie jesteście jeszcze zapisane do tego programu, serdecznie polecam/ Ciekawe produkty, proste zasady i świetna zabawa.
Teraz żałuję, że nie wzięłam udziału ;)
OdpowiedzUsuńGratulacje. :) Miłego testowania. :)
OdpowiedzUsuńgratuluję ;)
OdpowiedzUsuńMyszy niestety się nie dostały... a tyle u nas prania!
OdpowiedzUsuńhehehe u mnie teeeeeż :D
UsuńTeż czekam na swoje :)
OdpowiedzUsuńmnie nie chcieli...
OdpowiedzUsuńja również dostałam!
OdpowiedzUsuńja też się zastanawiałam wcześniej nad kupnem kapsułek, ale nie byłam jakoś przekonana. Teraz mogę sprawdzić jak sobie radzą
OdpowiedzUsuńwow, ale masz zapas!
OdpowiedzUsuńRównież się zakwalifikowałam, paczkę dostałam w piątek.
OdpowiedzUsuńGratuluję.
Gratulacje :] Czekam na opinię :]
OdpowiedzUsuńGratuluję :) Ja również biorę udział w kampanii trnd i mam okazję testować kapsułki piorące Vizir. Mogę tylko powiedzieć, że moim zdanie kapsułki są świetne!! Pomimo, że służą do prania zarówno tkanin białych jak i kolorowych, efekty ich "pracy" są fantastyczne. Nawet ubranka mojej półrocznej córeczki, która właśnie zaczyna sama jeść, są idealnie czyste. Poza tym nie mam już problemu ze złym dozowaniem proszku, kapsułki tak pięknie pachną, że nie używam już płynu do płukania. Fajne jest to, że otrzymałam też pakiet kapsułek do rozdania rodzinie i znajomym.
OdpowiedzUsuńPolecam wszystkim tego typu kampanie, bo to świetna zabawa :)
gratki :P
OdpowiedzUsuńO ile się orientuję, są uniwersalne, do białego i do koloru, ciekawe czy ładnie dopierają i jak pachną ubrania. :-) Dodajesz do prania płyn do płukania, czy jest już zawarty w kapsułkach?
OdpowiedzUsuńtak są uniwersalne, dopierają i pachną ładnie, nie dodaję już nic, tylko kapsułka :)
Usuń