PrzetestujSzukają 10 testerów nowego smaku Ciociosanu, który już wkrótce trafi na sklepowe półki. Napisz w komentarzu na fanpage dlaczego powinieneś być to ty. Spośród najpopularniejszych komentarzy, wybiorą 10 testerów, którzy jako pierwsi będą mogli ocenić nowy smak Ciociosanu.
Na zgłoszenia czekają do 03.08.2014 do godziny 20:00.


Przetestuj żel antybakteryjny.Dołącz do Strefy Recenzentek Dermedic. Aby zgłosić się do testów wystarczy wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy. Do przetestowania przeznaczono 100 żeli Dermadic. Zgłaszać się można do 10 sierpnia.


Prowadzisz bloga i chciałabyś przetestować i zrecenzować na nim glinki kosmetyczne? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil Skarb Afryki na Facebooku, udostępnisz zdjęcie konkursowe oraz napiszesz w komentarzu, którą z glinek chciałabyś przetestować oraz wkleisz link do prowadzonego przez siebie bloga.Do rozdania są 4 rodzaje glinek, tak więc w konkursie zwyciężą aż 4 osoby, które otrzymają po jednej glince! Konkurs trwa do 31 sierpnia, zaś wyniki ogłoszone zostaną 1 września.

11 komentarzy:

 1. My powalczymy o Ciociosan! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tych akcjach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o wina to ich nie lubię, a na produkty Dermedic chętnie się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy produkt, chętnie stanę po niego w kolejce, może się uda .zapraszam na nowy post :)) Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę

  OdpowiedzUsuń
 5. czuję, że będzie duuuża konkurencja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dermedic- musze znowu koniecznie zajrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oo, pierwsze to coś dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zgłosiłam się do żelu do mycia twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger