Rękawiczki Pielęgnacyjne DERMASOVA

Na początku krótka informacja dla zainteresowanych. Aktualnie na stronie DERMASOWA trwa akcja: DERMASOVA Sprawdź, że działa! w ramach, której marka przesyła nieodpłatnie Małym Alergikom DERMASOVA Rękawiczki Dziecięce. Jedynym warunkiem jest potwierdzenie mailowe choroby dziecka. Więcej informacji na stronie: klik!




Rękawiczki Pielęgnacyjne DERMASOVA wspomagają walkę z chorobami skóry, w szczególności z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Mogą pomóc osobom uczulonym na roztocza, czy chorującym na inne choroby skóry, w tym na wyprysk z podrażnienia.

DERMASOVA ma właściwości antyalergiczne i jest całkowicie bezpieczną metodą wspomagającą leczenie objawów wszelkich stanów zapalnych skóry oraz jej pielęgnacji, w szczególności przeznaczona dla skóry cierpiącej z powodu atopowego zapalenia skóry i wyprysku z podrażnienia.


DERMASOVA Rękawiczki Pielęgnacyjne zostały uszyte z materiału Evolon®, (waga 130 g/m2, zawartość włókien srebra 5%) ze względu na jego antyroztoczowe i antybakteryjne działanie na skórę, zapewniające jednocześnie przepływ powietrza. Dzięki temu nie miałam problemu by je założyć nawet w największe upały. Przed użytkowaniem często swędziały mnie dłonie, po ich stosowaniu przestałam się drapać a stan mojej skóry uległ poprawie. Dłonie wyglądają na bardziej zadbane. Polecam wszystkim borykającym się z takimi problemami. To nie są zwykłe rękawiczki, tylko rękawiczki, które na prawdę działają.




12 komentarzy:

 1. Hm. Ciekawe...
  Pozdrawiam Emm

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że się sprawdziły!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny bajer :) I bardzo pomocny :) Spojrzę zaraz na stronę, bo zastanawiam się jak one dokładniej działają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne ale mi nie potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam ale mam za duże łapy :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa zastosowanie rękawiczki :)
  P.S Dostałaś może przesyłkę ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam z nimi do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
 8. lubię takie wynalazki, ale nie znałam tego produktu;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam te rękawiczki niebawem też o nich napiszę ;]

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że się sprawdziły. Ja nie miałam z nimi do czynienia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger