Bielizna od Ulubionabielizna.pl
Hej,
przepraszam Was za moją 3 dniową nieobecność ale tym razem i mnie dopadło wstrętne choróbsko. Na szczęście Polopiryna S nie zawiodła i szybko postawiła mnie na nogi. Po kilku dniach czuję się już bardzo dobrze.
Niebawem choinka i kolejne prezenty. Wiele mężczyzn na pewno postawi na bieliznę dla swoich Pań, stąd moja dzisiejsza recenzja. Może Wy kobitki skusicie się na jakąś piękną bieliznę i dacie delikatnie do zrozumienia swoim partnerom, że chcecie właśnie ulubioną bieliznę :]
Sklep oferuje szeroki wybór bielizny damskiej oraz męskiej, koszule nocne, piżamy, szlafroki, stroje kąpielowe a także damską odzież. Wybór jest spory więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja wybrałam dla siebie zwykłe figi.
FIGI CZARNE
Zazwyczaj noszę rozmiar L, taki też wybrałam sobie do przetestowania. Po rozpakowaniu okazało się, że są mega duże, wręcz za duże na mnie. Niestety, musiałam oddać je mamie. Figi wykonane są z cienkiego materiału. Z przodu mają koronkę, która bardzo mi się spodobała. Moja mama powiedziała: majtki dobrze dopasowują się do ciała, ładnie leżą i maskują brzuch. Nie uciskają. Dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych: biały i czarny. Są nie drogie.
FIGI BIAŁE
W tych majtkach również urzekała mnie piękna koronka, lubię klasycznie wyglądającą bieliznę. Na szczęście tym razem trafiłam w swój rozmiar. Figi wykonane są z nieco grubszego materiału. Fajne maskują brzuch, nie uciskają. Czułam się w nich komfortowo. Dostępne są w 3 kolorach: białym, czarnym i beżowym. Cena przystępna.
Wiem, że co niektórzy liczyli na moja zdjęcia w bieliźnie :D Niestety ze względu na to, że blogi są publiczne i niektórzy kradną zdjęcia musiałam zrezygnować z tej formy prezentacji...
Miłego weekendu :*
Prezentacja majtek na sobie- ciekawa opcja hehe :D
OdpowiedzUsuńO zgadzam się :]
Usuńw takim razie czekam dziewczyny na Wasze stylizacje na blogach w bieliźnie :D
UsuńJa wolę bardziej hmmm... fantazyjną bieliznę :D zaraz zobaczę czy w tym sklepie mają i coś dla mnie :D
OdpowiedzUsuńja w sumie też, niestety budżet był ograniczony :P
UsuńJa też wolę ładniejszą bieliznę, taka bawełniana nie jest zbyt sexy.
OdpowiedzUsuńtakiej bielizny używam bardzo sporadycznie :P a sexy bieliznę mam tylko dla swojego faceta :D do pracy wolę coś wygodniejszego :P
UsuńFajna bielizna :)
OdpowiedzUsuńwizualnie może nie wyglądać najlepiej, jest jednak przyjemna w noszeniu :p
UsuńIF to bardzo dobra, polska firma. Znam ją, mam od nich min piżamę ciążową, a takie nie są ogólnie dostępne.
OdpowiedzUsuńdla mnie firma była nieznana do tej pory :P
Usuńfajna :)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńJak dla mnie to pantalony dla mamusi :)
OdpowiedzUsuńWolę bardziej fikusną bieliznę.
kto co lubi ;P
Usuńnie chodzę w takiej bieliźnie, wolę bardziej seksowną :)
OdpowiedzUsuńdo pracy wolę wygodną bieliznę, sexi zostawiam dla faceta :P
UsuńAkurat na zimę! :)
OdpowiedzUsuńnoooo ;D
UsuńLubię kupować majtki :D
OdpowiedzUsuńa ja nosić :D
UsuńFajne majciochy, szczególnie te czarne :) Na zimę akurat, ciepło w pupę :P
OdpowiedzUsuńniestety za duże na mnie i ich nie ponoszę :(
Usuńno tak prezentowanie bielizny na sobie, rozumiem...
OdpowiedzUsuńwolałaby dostać coś bardziej ciekawszego z bielizny na prezent - same majtki to raczej kiepski pomysł
OdpowiedzUsuńna stronie dostępne są komplety, bielizna seksowana itp, ja niestety miałam ograniczony budżet :/
UsuńNa zimę w sam raz ;)
OdpowiedzUsuńtylko na zimę :P
Usuńnie w moim typie ale fajnie się prezentuje ;)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńWyglądają na wygodne. Ja lubię bieliznę zdecydowanie bardziej kolorową. Później odbija się to na mnie, kiedy muszę włożyć elegancką białą bluzkę i mam same różowe staniki.
OdpowiedzUsuń