Kulinarnie z marką Rafex

Witajcie,

Ostatnio pisałam o polskim amerykańskim smaczku[LINK]. W związku z tym, że otrzymałam aż 20 przypraw od marki Rafex dziś bardzo duża dawka moich ostatnio zjedzonych dań ;) Zapraszam.



Na pierwszy rzut idzie przyprawa do jajek i jajecznicy. Bardzo rzadko jadam takie dania. Nie za bardzo lubię. Postanowiłam jednak urozmaicić jajka i na początku usmażyłam kiełbaskę, dodałam cebulę, paprykę i pomidory. Posypałam przyprawą i.... mniam! ;)



Przyprawa do kurczaczka, ostra, pikantna i bardzo dobra. Kurczaczka usmażyłam w przyprawie i dodałam do sałatki makaronowej. Podkreśliła smak potrawy a przyprawa była bardzo wyczuwalna. Zdjęcia sałatki brak, sorki ale zapomniałam zrobić.




Przyprawa do pierogów odmieniła ich smak w 100%. Niewielka ilość dodana do farszu wystarczy by wzbogacić smak ziemniaków i sera. Przyprawa już nigdy nie opuści mojej kuchni!



Kurczak po staropolsku i Przyprawa Jaś i Małgosia do mięs - przypraw dodałam do zapiekanki. Na początku smażymy kurczaczka w przyprawach i sosie. Dodajemy ziemniaki i paprykę, chwilę gotujemy a potem zapiekamy z serem. Musicie uwierzyć mi na słowo, obiadek był mega smaczny :)




Bruschetta oraz Przyprawa do kanapek - użyłam do zapiekanek. Na bułkę kładziemy to co chcemy: wędlina, pomidory, ogórek, ser itp. posypujemy serem, przyprawami i do mikrofalówki na 2-3 minuty. :)



Może moje dania nie są jakieś wybitne ale bardzo lubię prostą i szybką kuchnię. Przyprawy mieszane są w różnych proporcjach. Skład każdej przyprawy możecie znaleźć na stronie internetowej - link podany na początku posta. Połączenie jak dla mnie prawidłowo dobrane. Cena 1 saszetki to 2 zł. Polecam chociaż wypróbować ;)

SMACZNEGO :)

34 komentarze:

  1. Kurcze! Jestem ciekawa tych przypraw ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy21/5/15

    Do pierogów chętnie bym spróbowała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Anonimowy21/5/15

    nie wiedziałam ze istnieje przyprawa do jajek :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Faktycznie przyprawy nie są drogie będę musiała zerknąć na stronę :) Ale za to na zapiekanki mi teraz narobiłaś ochoty :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na stronie z pewnością spędzisz dużo czasu, bo można tam znaleźć mnóstwo przypraw ;)

      Usuń
  5. I nagle zrobiłam się głodna :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Również często robię takie zapiekanki z chlebka :)

    OdpowiedzUsuń
  7. przyprawa do pierogóóóów ;o? oooo nie! pierogów babci sie nie psuje ! ;3

    OdpowiedzUsuń
  8. Powiem Ci że zaciekawiłaś mnie tymi przyprawami :)
    U mnie nowy post i dużo zmian na blogu :) Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Uwielbiam wszelakie przyparwy, wiec chetnie wyprobowalabym je wszystkie :) Twoje dania za to bardzo apetycznie wygladaja :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Dla mnie PYCHOTKA :]

    OdpowiedzUsuń
  11. Zapiekanki bym zjadła :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Bardzo dobre przyprawy. :) Też testowałam i polecam:D

    OdpowiedzUsuń
  13. Dobrze dobrana przyprawa potrafi odmienić każde danie.

    OdpowiedzUsuń
  14. Część z tych przypraw miałam i sprawdziły się rewelacyjnie :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Nie słyszałam o przyprawie do jajecznicy ;D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger