Multirama

Hej,

jak żyjecie po weekendzie. Ja byłam na weselu. Jestem bardzo zadowolona. Wybawiłam się aż mnie nogi bolą ;D Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam produkty, który dostałam od ArtepointDo powieszenia dostałam multiramę, składającą się z 9 ramek o różnych wielkościach: 24x30, 18x24 i 13x18. W skład wchodziły również zawieszki, mała poziomica oraz szablon ułatwiający powieszenie zdjęć. 

Szybka i prosta aplikacja sprawia, że nie zajmuje nam to sporo czasu. Ramki są porządnie zapakowane. Plexa oklejona jest z dwóch stron taśmą a każda ramka owinięta jest oddzielnie folią. Wkładanie zdjęcia jest łatwe i nie trudne. Wszystko się zgadzało i pasowało ;)W końcu zakończyłam przemeblowanie i ostatecznie zdecydowałam się na takie ustawienie mebli jakie mam więc z 100% pewnością mogłam powiesić ramki. Jestem bardzo zadowolona z ramek. Na ścianie prezentują się pięknie. Oczywiście na każdym zdjęciu jest mój syneczek. 


Cena takiego zestawu to 99 zł. Tanio? Drogo a może w sam? Myślę, że cena jak najbardziej ok. Zwykłe standardowe ramki kosztują ok 5 zł, te są dużo większe a do tego mamy jeszcze zaplanowane ułożenie. Myślę, że warto....

Zajrzyjcie koniecznie na stronę artepoint. Znajdziecie tam nie tylko ramki ale także naklejki, fototapety, plakaty, obrazy i wiele innych wspaniałości ;)


25 komentarzy:

 1. Muszę przyznać, że wygląda to świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy3/8/15

  Widziałam takie ramy już jakiś czas temu. Strasznie mi się podobają. Jestem pewna, że kiedyś zakupię :)) póki co nie mam miejsca...

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglądają świetnie ;) ale ja tyle bym nie dała :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt, podobają mi się takie ramki

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam zdjęcia i takie mozaiki. Zastanawiam się nad wykonaniem podobnej kompozycji w salonie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie ramki prezentują się , ja poznałam troszkę inną multiramę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie wyglądają na ścianie. Podobają mi się takie duże ramki, na duże zdjęcia. Ja pewnie i tak inaczej bym je sobie skomponowała, bo lubię mieć zawsze po swojemu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wygląda;) I cena nie jest zbyt wysoka;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna sprawa, takie rozmieszczenie ramek wygląda świetnie na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę, że Ty też już taką masz ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger