Maskara WonderShow Volume od Eveline

Hej,

Kontynuując wrześniowe recenzje kosmetyków od Eveline przyszła kolej na Pogrubiający tusz do rzęs Wondershow Volume.  Zapraszam do recenzji.Już na samym początku w oko rzuca nam się kolorystyka opakowania tusz. Żółta, rażąca, która przykuje wzrok niejednego konsumenta. Nie przesadnie nagromadzona informacja to również dodatkowy plus.
Idąc krok dalej czyli to co w tuszu jest rzeczą ważna lecz nie najważniejszą to fakt jak wygląda szczoteczka. Wspominałam nie raz, że nie jestem fanką silikonowych szczoteczek i chociaż nie raz pozytywnie mnie zaskoczyły, raczej nie zdecydowałabym się na samodzielny zakup takiej maskary.


Na sam koniec informacja, która interesuje nas najbardziej. Czy Pogrubiająca Maskara rzeczywiście nadaje objętości naszym „firankom”? Do zalet zaliczyć możemy precyzyjnie rozdzielenie, brak grudek, nie kruszenie się oraz minimalne pogrubienie i maksymalne wydłużenie. 2 warstwa daje zadowalający efekt. 
Cena produktu to ok 17 zł. Znaleźć ją można w sklepie internetowym Eveline (link poniżej). Osobiście widziałam ją też w drogerii Rossman i Jaśmin.


Po lewej stronie oko pomalowane maskarą WonderShow Volume a po prawej oko bez makijażu.sklep.eveline.eu


17 komentarzy:

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger