"ZROBISZ CO ZECHCĘ"

Hej,
"We współczesnym świecie niemal na każdym kroku ktoś próbuje na nas oddziaływać. Robią to producenci programów telewizyjnych, twórcy serwisów informacyjnych, sprzedawcy, telemarketerzy czy producenci różnego rodzaju produktów. Jest to o tyle proste, że każdy człowiek ma w sobie uniwersalne schematy, czyniące go podatnym na rozmaite formy wywierania wpływu."
Wybierając tę książkę do czytania liczyłam na coś więcej i na zupełnie coś innego. Jan Becker jest znanym magikiem. Myślałam, że ta pozycja pokarze mi jakie zastosować sztuczki i magię aby móc wpłynąć na drugiego człowieka i otaczający nas świat. Tymczasem książka mówi o hipnotycznym wpływie różnych czynników na nasze życie i na nas samych. Ujawnia wpływ np. reklam oraz daje rady jak sobie radzić i nie dać się zmanipulować. Autor opisuje działanie hipnozy, palcebo a nawet odnosi się do facebookowego "lubię to".


Książka ma dużą, wyraźną czcionkę. Tekst jest lekki i szybko się czyta. Chociaż nie jest to książka jakiej się spodziewałam, przyznam, że nawet mnie wciągnęła i przeczytałam ją w zaledwie 3 dni, co się rzadko u mnie zdarza. Dodam, że jest ciekawa pozycja i warto po nią sięgnąć. Na stornie talizman.pl aktualnie dostępna jest z 30% rabatem i kosztuje ok 27 zł.

Autor: Jan Becker 
Rok wydania 2016
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron  240
Oprawa miękka


 
 
 
5 komentarzy:

 1. Lubię tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hipnotyzująca propozycja :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, no może być ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no myślę, że mogłaby się przydać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawią mnie tego typu książki, chętnie bym przeczytała :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger