BingoSpa_Cynkowa maska do twarzy
Od jakiegoś czasu postanowiłam systematycznie stosować maseczki do twarzy. Stosuję różne maseczki: oczyszczające, matujące nawilżające, dotleniające, rozświetlające. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest moja cera danego dnia. Na cynkowa maseczkę zdecydowałam się ze względu na jej właściwości wysuszania i niwelowania zaskórników oraz innych niechcianych intruzów.
Maseczka zamknięta jest w plastikowym opakowaniu z pompką. Jest to na pewno wygoda, w jakimś stopniu ale czy odpowiednia do tego typu produktów? W tym przypadku mam pewne wątpliwości i wolę pierwotne pudełeczko - słoiczek. Konsystencja jest lekka, delikatna, bardzo podobna do śmietanki. Zapach jest mniej przyjemny ale do zniesienia. Mi osobiście nie przeszkadza ale jeśli ktoś lubi pięknie pachnące kosmetyki to delikatnie może się zawieść.
Maseczkę na twarz nakłada się bardzo fajnie. Dobrze się rozprowadza. Nie zastyga ale też nie ścieka z buzi. Ładnie się trzyma. Nie wiem dlaczego ale u mnie wystąpiło strasznie pieczenie na samym początku, które z czasem traciło na sile. Nie mam wrażliwej cery i odkąd testuje kosmetyki, raz w życiu takie coś mi się zdarzyło. Wytrzymałam jednak 15 minut, zalecanych przez producenta. Maseczkę nie zasycha, dzięki temu zmycie jej jest bardzo proste. O dziwo, moja twarz nie była czerwona, podrażniona, czego się obawiałam. Delikatnie oczyszczona, wygładzona, miękka, elastyczna, matowa - to jedne z zalet jakie dostrzegłam na samym początku. Stany zapalne zostały wysuszone a pory zmniejszone. Przy regularnym stosowaniu efekty są i to ogromne. Uwaga: maska może wysuszać skórę, co też się u mnie zdarzyło. Zbyt często ją nakładałam (2-3 razy w tygodniu). Pomimo nieprzyjemnego szczypania, polecam tą maseczkę wszystkim, zwłaszcza osobom, które borykają się z trądzikiem. Warto, efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Do minusów zaliczyć mogę dostępność. Widziałam kilka produktów w hurtowni chemicznej, niestety maski nie widziałam w żadnej znanej drogerii stacjonarnej typu: Rossman, Natura. Dostępna jest jedynie online, w drogeriach internetowych i na stronie producenta. Cena? Niewielka. 150 g kosztuje niecałe 13 zł a wydajność spora. Używam maski raz w tygodniu od 2 miesięcy i nie jestem nawet w połowie :)
Lubię rumianek w kosmetykach dobrze na mnie działa
OdpowiedzUsuń:)
UsuńJak śmierdzioszek to nie dla mnie. :(
OdpowiedzUsuńaż takiej tragedii nie ma :P
UsuńJeśli ma właściwości wysuszające to nie dla mnie.
OdpowiedzUsuńZawiera pastę cynkową więc wiadomo pasta wysusza ;)
UsuńZ tego co opisujesz to u mnie sprawdziłaby się całkiem nieźle. Muszę jej poszukać w sklepach :).
OdpowiedzUsuńW sklepach raczej nie znajdziesz. Zamów ze strony ;)
UsuńMaski z BingoSpa nie dla mnie.
OdpowiedzUsuńSzkoda.
UsuńFajnie ze daje rezultaty 😊
OdpowiedzUsuńTo szczypanie nie zachęca. Ja skusiłam się ostatnio na peeling z Evree i niestety mega szczypie, wręcz pali :/
OdpowiedzUsuńTutaj tak nie jest. Szczypie lekko a potem przechodzi :)
UsuńLubie jak kosmetyki ładnie pachną, więc raczej nie dla mnie, no i to przesuszanie, które może się zdarzyć... Nie skorzystam :)
OdpowiedzUsuńTo działanie pasty cynkowej :)
Usuńdawno nie miałam nic z bingospa
OdpowiedzUsuńFajną mają produkty i tanie ;)
UsuńKurcze dawno nie miałam nic tek firmy - chyba Por wrocox
OdpowiedzUsuńJa często coś mam ;)
UsuńKiedyś miałam coś od nich. Są bardzo wydajne, aż do znudzenia ;)
OdpowiedzUsuńMasz rację :D
UsuńU mnie takie maski cynkowe dobrze działają jak buzia kaprysi :)
OdpowiedzUsuńTa maska fajnie wysusza ;)
UsuńZ ciekawości mogłabym wypróbować choć obawiam się tego szczypania ;p
OdpowiedzUsuńNie jest tak źle ;)
UsuńRzadko kiedy uzywam ostatnio maski :D
OdpowiedzUsuńDlaczego?
UsuńPierwszy raz ją widzę :)
OdpowiedzUsuńUżywam tej maski od jakiegoś czasu, całkiem fajna choć ja po niej niestety nie widzę efektów wow jeśli chodzi o krostki.
OdpowiedzUsuńu mnie wysusza i to bardzo ;)
UsuńNie znam, jednak kusi i to bardzo :)
OdpowiedzUsuńPolecam ;)
UsuńPierwszy raz widzę ten produkt. Ciekawa jestem jakby się u mnie sprawdziła, choć bałabym się tego wysuszenia.
OdpowiedzUsuńLubię jak produkt jest wydajny i starcza na długo ;)
Raz na jakiś czas dobrze jest wysuszyć mieszaną bądź tłusta skórę :)
UsuńNie przepadam za kosmetykami tej firmy, miałam kilka produktów, ale nie przypadły mi do gustu ;)
OdpowiedzUsuńa ja je lubię, jak za taką cenę nie jestem wymagająca ;)
UsuńChętnie bym ją wypróbowała, chociaż trochę obawiam się tego pieczenia.
OdpowiedzUsuńNie jest mocne, da się przeżyć ;)
Usuńcałkiem ciekawa:)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńJa maseczek do twarzy jeszcze nie próbowałam, ale chyba muszę się do tego kroku pielęgnacji przekonać ;) Choć tej cynkowej bym się troszkę obawiała, bo kojarzy mi się z pastą cynkową :D
OdpowiedzUsuńw dużym stopniu jest do niej podobna :)
UsuńLubie ich kosmetyki ;)
OdpowiedzUsuń;)
UsuńCiekawy produkt :)
OdpowiedzUsuńwww.stylishmegg.pl
;)
UsuńOoo! Jaka fajna propozycja! :)
OdpowiedzUsuńMogłabym ją mieć :)
Wydaje się fajna.
Pozdrowionka :)
Zachęcam do zakupu :)
Usuńnie miałam tej maski, ale z chęcią bym wypróbowała. Efekty zadowalające, za taką cenę myślę, że warto
OdpowiedzUsuńRaz na jakiś czas warto ją nałożyć :)
UsuńCiekawie wygląda ta maska ;)
OdpowiedzUsuńJUż dawno miałam coś kupić z BingoSpa, ale tyle kuszących ofert dookoła, że łatwo można coś stracić z oczu. Teraz przypomniałam sobie ile tam ciekawych produktów można znaleźć :-)
OdpowiedzUsuńI to w jakich niskich cenach ;)
UsuńBardzo ciekawy produkt, faktycznie nie widziałam go stacjonarnie ;)
OdpowiedzUsuńW hurtowniach chemicznych można znaleźć produkty BingoSpa ale nie wszystkie i nie w każdej.
UsuńFajny produkt! :)
OdpowiedzUsuńNietypowe opakowanie jak na maskę :) nigdzie jej nie spotkałam.
OdpowiedzUsuńDziwne ale fajne ;)
Usuńjakoś nie kuszą mnie produkty tej marki
OdpowiedzUsuńDlaczego?
UsuńJa nie używam tego typu masek i raczej jak na razie nie mam zamiaru po nie sięgać :)
OdpowiedzUsuńDlaczego?
UsuńKoniecznie muszę wypróbować :)
OdpowiedzUsuńPolecam ;)
UsuńTen produkt w składzie ma alkohol, to on wywołał pieczenie. ;)
OdpowiedzUsuńTak myślałam :)
UsuńBędę musiała wypróbować ten produkt pozdrawiam ;)
OdpowiedzUsuńZachęcam ;)
UsuńNie próbowałam ☺
OdpowiedzUsuń;)
UsuńNie miałam nic z tej firmy, jestem bardzo ciekawa tej maski :)
OdpowiedzUsuńZachęcam do zakupu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w niskiej cenie ;)
UsuńSkądś kojarzę tę firmę, ale nie mogę sobie przypomnieć skąd. Maseczka raczej nie do mojego typu cery. Zapowiada się ciekawie, szkoda tylko, że ma w składzie alkohol.
OdpowiedzUsuńSzkoda i to bardzo :/
UsuńNie kusi mnie ta marka powiem szczerze.
OdpowiedzUsuńmnie mazidła tej firmy uczulają
OdpowiedzUsuńZ tego co się orientuje nie tylko Ciebie :/
UsuńCiekawa, chętnie wypróbuję w zimie
OdpowiedzUsuńPolecam ;)
UsuńNie nałożyłabym tej maski na twarz - ma okropny skład.
OdpowiedzUsuńSkład nie należy do najlepszych :/
UsuńZe składem to u niego kiepsko :/
OdpowiedzUsuńSłabo, masz rację :)
UsuńKosmetyki BingoSpa najlepiej jest zamawiać przez internet, często można trafić na duże promocje.
OdpowiedzUsuńMasz racje ;)
UsuńNigdy nie miałam tego produktu.
OdpowiedzUsuń:)
Usuńz tej firmy lubie sole do kapieli:)
OdpowiedzUsuń;)
UsuńMi świecenie skóry nie przeszkadza, więc maseczkę stosowałabym u siebie punktowo. Wydaje się bardzo ciekawa. Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńMożna i tak :)
UsuńDotąd używałam tylko maści cynkowej, jeśli chodzi o ten składnik :)
OdpowiedzUsuńJa też ale uważam, że maska jest nieco lepsza ;)
UsuńNIe lubię kupować kosmetyków on line... dla mnie to problem.
OdpowiedzUsuńJaki? Dla mnie to wygoda ;)
UsuńNA razie na nasze buźki nie narzekamy ale znając życie przyjdzie czas na taką maseczkę jesienią :/
OdpowiedzUsuńaż się boję tej jesieni ;)
UsuńWydajność produktu po zmianie opakowania się zwiększyła czy brak różnicy?
OdpowiedzUsuńzwiększyła się :)
UsuńSpróbuj :)
OdpowiedzUsuń