CO ZUŻYŁAM I WYRZUCIŁAM W CZERWCU?


Koniec miesiąca...Ech, aż ciężko uwierzyć, że ten czas tak szybko leci... Przed chwilą bawiłam się na sylwestrze a dzisiaj minęło już pół nowego roku. Koniec miesiąca wiąże się z podsumowaniem, także tadam.. :D Moje denko..Zapraszam :)


BATISTE | Suchy szampon -  moje uzależnienie. I wcale nie jest tak, że nie myję włosów. Uwielbiam ten szampon nie tylko za odświeżanie, ale też za odbicie od nasady i dodanie objętości. 

EQUILIBRA | Odżywka do włosów - więcej o nie, jak i o szamponie z tej linii, przeczytacie w jednym z wpisów: Recenzja odżywki - kliknij tutaj!

PANTENE | Odżywka do włosów - recnezja pojawiła się jakieś 3 miesiące temu, zapraszam na wpis: recenzja odżywki Pantene - kliknij tutaj!


EQUILIBRA | Arganowy szampon - jak dla mnie jeden z najlepszych szamponów jakie miałam. Dla osób, którzy cierpią na nadmierne pzetłuszczanie - polecam, przedłuża świeżość włosów. Recenzja - kliknij tutaj!

EQUILIBRA | Arganowa maska do włosów - włoski po niej były mięciutkie, gładziutkie i odżywione. Jak dla mnie rewelacja. Recenzja maski - kliknij tutaj!

NIVEA | Antyperspirant -  nie polecam, działa tylko przez godzinę, ładnie pachnie ale pachy są strasznie po nim mokre. Uwielbiam antyperspiranty Nivea ale nie tą wersję. 


EVELINE | Balsam do ciała - stał w szafce od kilku miesięcy, teraz kiedy moja skóra potrzebowała nawilżenia postanowiłam go użyć i co? Z balsamu zrobiła się woda :( 

LPM | Żel pod prysznic - co tu dużo mówić, zapachy żeli tej marki są mega i za to je uwielbiam. Jeśli chcecie wiedzieć więc zapraszam na wpis: LPM - kliknij tutaj!

AVON | Żel pod prysznic - żel, który chce się zjeść, ma obłędny zapach, który utrzymuje się na skórze kilka godzin. Jak dla mnie rewelacja.


E-NATURALNE | Maska do twarzy - tzw. samoróbka :) Działała, nawilżała i sprawdziła się w 100%. Więcej o niej pod linkiem: Maska nawilżająca - kliknij tutaj!

ARGAN MAROC | Krem do twarzy - wyrzucam bo czas jego ważności upłynął kilka miesięcy temu, na szczęście zostały tam tylko resztki, recenzja tutaj: recenzja kremu - kliknij tutaj!

BEBEAUTY | Płatki kosmetyczne - standard w moim denku. Kupione w Biedronce, są okej.


REVERS COSMETICS | Korekto do twarzy - jak dla mnie rewelacja, doskonale pokrywa niedoskonałości, jest lekki i nie wchodzi w załamania.  

JOANNA | Tusz do rzęs - rewelacyjny :) Nie skleja, wydłuża i nadaje piękny wygląd rzęsom. Jesli chcecie zobaczyć efekty zapraszam na wpis: Tusz do rzęs - recenzja - kliknij tutaj!

EVELINE | Szminka - kupiona na promocji 2+2, odcień piękny zbliżony do naturalnego ale z delikatną czerwienią. Recenzja miała się pojawić ale, pomadkę nosiłam w torebce podczas upałów i cała się rozpłynęła ;( Nie zostało nic :( A recenzja szminki bez efektu na ustach to żadna recenzja.


AVON | Woda toaletowa Viva La Vita - na początku zapach bardzo mi się podobał, przy końcówę trochę go męczyłam. Recenzja - kliknij tutaj!

AVON | Woda toaletowa Pure - bardzo ładny zapach, na wiosne i lato idealny. Recenzja - kliknij tutaj!




31 komentarzy:

  1. swego czasu bardzo lubiłam tę odżywkę Pantene, teraz nie używam bo chcę zrezygnować z silikonów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi marka LPM w ogóle nie odpowiada. Za to arganową serię do włosów Equilibra dobrze wspominam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie lubisz ich zapachów? Dla mnie to najlepsza seria :)

      Usuń
  3. Bardzo lubiłam ten tusz MultiLashes :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Uwielbiam Viva la Vita :D

    OdpowiedzUsuń
  5. Też lubię żele z Lpm, naprawdę pięknie one pachną :) miałam tą wersję i bardzo lubiłam właśnie za jej zapach! :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Kosmetyki Equilibra bardzo lubię, ale seria arganowa średnio się u mnie sprawdziła :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Mam ten suchy szampon :)

    OdpowiedzUsuń
  8. spore zużycie, lubię kosmetyki EQUILIBRA ale przede wszystkim aloesowe linie.

    OdpowiedzUsuń
  9. Sporo tego :) Znam jedynie żel z Avonu (też uwielbiałam go za zapach), perfumy Pure, których też używam oraz biedronkowe płatki, które mam stale w swojej kosmetyczce :)

    OdpowiedzUsuń
  10. what an amazing post dear,
    kisses!

    http://itsmetijana.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. uwielbiam ten suchy szampon <3 najlepszy zapach!

    OdpowiedzUsuń
  12. Bardzo lubię aloesową serię z Equilibry.

    OdpowiedzUsuń
  13. ja perfumy zużywam wiekami;p

    OdpowiedzUsuń
  14. Sporo tego, ale nic z tych produktów nie miałam.

    OdpowiedzUsuń
  15. I właśnie dlatego antyperspiranty z Nivea omijam szerokim łukiem - u mnie zupełnie się nie sprawdzają...
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  16. miałam kiedyś wodę z Avonu, ale inną wersje flakon podobny bardzo.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger