SZAMPON I ODŻYWKA OD IL SALONE MILANO Z KERATYNĄ


Witajcie! Za mną bardzo intensywny weekend... Brak czasu dla siebie, nadrabiane zaległości w pracy i w domu. W piątek zostałam zaskoczona spontanicznym wyjazdem w Bieszczady i nad Solinę, było cudownie. Myślałam, że odpocznę ale jestem mega zmęczona, oczywiście pozytywnie ;) 

Produkty IL SALONE MILANO polubiłam od pierwszego użycia, chociaż miałam pewne zastrzeżenia co do systematycznego użytkowania, dzisiaj, po kilku miesiącach ich stosowania z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moje włosy uległy znacznej poprawie....Po przetestowaniu wersji do włosów farbowanych i zniszczonych pora na regenerujące trio.


SZAMPON znajduje się w 500 ml butelce, wykonanej z twardego tworzywa, zamykana na "klik". Konsystencja szamponu, płynna, przypominająca jogurt. Zapach bardzo przyjemny, kojarzący się z profesjonalnym salonem fryzjerkom. Do umycia włosów wystarczy niewielka ilość, szampon świetnie się pieni i dobrze myje. 


MASKA znajduje się w tubce wykonanej z tworzywa, zamykana na nakrętkę. Opakowanie jest miękkie więc z łatwością możne wydobyć kosmetyki do końca. Odżywka pachnie tak jak szampon i bardzo podobnie do swoich poprzedników ma swój specyficzny zapach, dość przyjemny. Maskę nakładam na włosy, czasami jest to tylko 5 minut a czasami godzina. Wszystko zależy od tego ile mam czasu. Maska ułatwia rozczesywanie włosów, chociaż szampon nie należy do produktów, które mocno je plączą. 


Moje farbowane włosy nie lubiły się z olejami. Nie zauważyłam żeby jakkolwiek wpływały na stan moich włosów. Kiedy pół roku temu podjęłam decyzję o zaprzestaniu koloryzacji, zaczęłam coraz częściej sięgać po olejki, w celu nawilżenia końcówek. Produkt z IL SALONE MIALON, znajduje się w plastikowym, 100 ml opakowaniu z dozownikiem. Przepiękny zapach sprawia, że szybko się do niego przyzwyczaiłam. OLEJEK nakładam na końcówki codziennie lub 2 razy dziennie. Nie są jeszcze w rewelacyjnym stanie ale widzę poprawę a to z znaczy, że olejek działa :)


Seria z keratyną wypadła na piątkę z plusem. Kolejny zestaw, który regeneruje, odżywia i w wyraźny sposób poprawia stan moich włosów. Piękne zapachy, utrzymują się na włosach cały dzień. Używam produktów regularnie ale nie codziennie tak, żeby nie przesadzić z dociążaniem włosów. Kosmki wyglądają znacznie lepiej niż pół roku temu, zanim zaczęłam używać produktów tej marki. 

Produkty znajdziecie w HEBE, ROSSMANIE czy SUPERFARM.5 komentarzy:

 1. Widuję te kosmetyki w Hebe właśnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że regeneruje. To mnie bardzo mocno zachęca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie ta marka niestety nie oczarowała. Jest najwyżej poprawna, ale bez rewelacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem o jej istnieniu ale póki co jest mi obojętna...

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubię tą markę a olejek jest na mojej liście produktów do wypróbowania od dawna

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger