Gdzie najlepiej kupić bilet?


Kupno biletu bez stania w kolejce? Rezerwacja miejsca w pierwszym rzędzie? Promocyjne ceny, setki wejściówek na kabarety, spektakle, filmy i koncerty. Wszystko to w jednym miejscu, bez stresu i marnowania czasu. Strona biletyna.pl oferuje bilety na spektakle, koncerty, filmy, kabarety i stand-upy. Wszystkie wydarzenia pogrupowane są w dane kategorie oraz podzielone wg miast. Na stronie znajdziemy też zakładkę najpopularniejszych eventów oraz promocję dnia, gdzie cena obniżona jest o kilkadziesiąt procent. 

Uwielbiam stronę BILETYNA.PL za czas w jakim można kupić bilety. Często jest tak, że Dom Kultury, który jest w moim mieście nie oferuje jeszcze sprzedaży biletów a ja mogę je nabyć właśnie na tej stronie z dowolnym wyborem najlepszych miejsc. Ze strony korzystałam nie raz i nigdy się nie zawiodłam. Wszystko jest proste w obsłudze i działa poprawnie. 


Dlaczego o tym piszę? W czerwcu miałam problem z prezentem na dzień ojca dla mojego taty. Przejrzałam sieć i w oczy rzuciły mi się występ kabaretu w moim mieście. Wiem, że tata jest wielkim fanem kabareciarzy i zna niemalże wszystkie skecze na pamięć. Pomyślałam, że fajnie byłoby gdyby siedział w pierwszym rzędzie i miał bliski kontakt z aktorami. Oczywiście Dom Kultury, który znajduje się w moim mieście nie sprzedawał jeszcze biletów. Wiedziałam, że jeśli otworzą sprzedaż to będę miała marne szanse na to aby kupić tacie bilet w najlepszym miejscu. Z pomocą przyszła mi BILETYNA.PL, która oferowała bilety w czerwcu na występ w październiku. Po zalogowaniu okazało się, że wszystkie miejsca są wolne i miałam spory wybór, który był bardzo prosty.

Po powrocie rodziców rozpierała radość. Siedzieli na samym środku w pierwszym rzędzie. Mieli bezpośredni kontakt z aktorem, który przez cały występ zadawał im pytania i śpiewał o nich piosenki. Po powrocie byli bardzo radośni. Nie spodziewali się takiej sytuacji. Ja również byłam bardzo zadowolona, że prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Gdyby nie ta strona nie mogliby doświadczyć takich przeżyć.Wkrótce święta Bożego Narodzenia a w marcu 2020 roku w moim mieście będzie bardzo fajny kabaret. Myślę, że mam już pomysł na prezent pod choinkę dla moich rodziców. Nie będzie to duże kartonowe pudło jak co roku a 2 malutkie karteczki :) Co myślicie o takim gifcie? 

Warto też zwrócić uwagę na czas w jakim pojawiają się wydarzenia. Bilety na marzec mogę kupić już w październiku. Dostępne są miejsca tylko w 1 i w 2 rzędzie - czyli najlepsze. Cena nie zmienia się wraz ze zbliżającym się eventem, czyli jeśli dzisiaj bilet kosztuje 50 zł to za miesiąc, dwa lub tuż przed imprezą też będzie tyle kosztował. Pozostaje tylko wyżej wspomniana kwestia miejsc. Tu liczy się zasada "kto pierwszy ten lepszy" ;) 

ZNACIE STRONĘ BILETYNA.PL? CZĘSTO Z NIEJ KORZYSTACIE? GDZIE NAJCZĘŚCIEJ KUPUJECIE BILETY?

13 komentarzy:

 1. Przydatna strona. Jeśli ktoś lubi chodzić na różne imprezy i wydarzenia to na pewno skorzysta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja ulubiona i w sumie jedyna z której korzystam :)

   Usuń
 2. Nie słyszałam o tej stronie. Dobrze wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za info-strona napewno mi się przyda😀
  Nie słyszałam o niej wcześniej 😀
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli lubisz chodzić na różne wydarzenia to polecam skorzystać :)

   Usuń
 4. Znamy tę stronę i w wakacje właśnie przez nią kupowaliśmy bilety na kabarety :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, nie znałam wcześniej tej strony - fajna sprawa- zapamiętam!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najczęściej - eventim :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger