DWANAŚCIE BATÓW ~ PAWEŁ KUCHARSKI - książka nasycona pikantnością


Witajcie! Czytanie książek wycisza, uspokaja, pozwala zapomnieć o problemach i chociaż na moment zapomnieć o otaczającym nas świecie. Lubię książki obyczajowe, kryminalne, thrillery a nawet komedie. Po przeczytaniu pierwszej części Greya stwierdziłam, że nigdy więcej nie sięgnę bo taki gatunek. Do przeczytania namówiła mnie koleżanka, poświeciłam jeden dzień i wciągnęłam książkę w kilka godzin... 


,,Dwanaście batów '' to odważna i kontrowersyjna powieść erotyczna napisana na podstawie prawdziwych wydarzeń . Główną bohaterką jest Adriana, dziewczyna, która po studiach przyjeżdża z małej miejscowości do Łodzi w poszukiwaniu lepszego życia . Wkrótce zostaje barmanką w klubie nocnym, a obiektem jej zainteresowania staje się tajemniczy Robert- jej szef. Mężczyzna od pierwszych chwil wywołuje w Adzie mieszane uczucia, od ekscytacji po lęk. Jego tajemniczość i dominacja wyzwala w niej pożądanie i fascynację karami cielesnymi.


Książka zawiera 254 strony. Jest napisana językiem prostym i lekkim. Bardzo szybko się ją czyta, Czy wciąga? Jest bardzo przewidywalna, jedyne czego nie wiemy to co zrobi z nią szef kolejnej nocy. Dwanaście batów to powieść bardzo ale to bardzo erotyczna, nie znajdziemy w niej czułej miłości, romantycznych spacerów czy kolacji przy świecach. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że mężczyzna mógł napisać tak pikantną historię. Wielkie rozczarowanie, co do fabuły i samej historii, no i zakończenie. Liczyłam na coś lepszego. Książkę kupicie na allegro za ok 40 zł. Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, chyba, że lubicie takie klimaty :)


LUBICIE EROTYCZNE KSIĄŻKI? 
 

8 komentarzy:

 1. Od czasu do czasu lubię poczytać tego typu powieści erotyczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki erotyczne to z pewnością nie jest mój ulubiony gatunek literacki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie, ale na pewno wielu osobom się spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami sięgam po tego typu książki, ale po Twojej recenzji tę chyba sobie odpuszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami tak, jednak ta okładka zupełnie nie przyciągnęłaby mojej uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba jednak nie dla mnie :P
  „Zapraszam także do siebie na nowy post - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dla mnie, znudziły mi sie takie książki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger