Droga Wojowniczego Dzieciaka


Witajcie! Ostatnio czytanie książek weszło mi w nawyk. Lubię po 8h pracy przed komputerek zanurzyć się w dobrej lekturze i pobudzić swoją wyobraźnię. Hm..W sumie praca technologa/konstruktora wymaga bujniej wyobraźni i kreatywnych pomysłów ale...książki "odmóżdzają" :) Tak też było w tym przypadku. "DROGA WOJOWNICZEGO DZIECIAKA", to lektura motywująca, pokazujący siłę i chęć do zmian. To książka o walce o swoje "JA". 


Droga Wojowniczego Dzieciaka (w oryginale: Way of the Warrior Kid), napisana przez autora bestsellerowej książki „Extreme Ownership” Jocko Willinka, jest jedyną na rynku pozycją, która w tak prosty i przystępny sposób uczy dzieci (i dorosłych) dyscypliny. Historia 10-letniego Marka pokazuje, jak wiele można zmienić w swoim życiu w ciągu jednych wakacji, jeżeli ma się odpowiednią motywację.
Dlaczego warto przeczytać książkę Jocko Willinka?

Wujek Jocko odwiedził małego Marka podczas wakacji. To nie był normalny wujek. Prawdziwy komandos amerykańskich sił specjalnych. To książka o tym, jak chłopcy stają się mężczyznami. To książka o tym jak mężczyźni mogą stać się prawdziwymi mężczyznami. To książka o odwadze, honorze i pokonywaniu barier.

To książka dla wszystkich facetów: Ojców, wujków, mężów, prezesów, dyrektorów :)Dzięki książce Jocko Willinka “Droga Wojowniczego Dzieciaka”:
 • Zachęcisz swoje dziecko do aktywności fizycznej
 • Zmotywujesz go do stawania oko w oko z wyzwaniami
 • Uświadomisz mu że poprzez pracę może mieć kontrole nad problemami które go dotykają.
 • Czytając tę lekturę spędzisz z synem/córką bardzo wartościowy czas.
 • Twoje dziecko pozna techniki szybkiej i efektywnej nauki.
 • Przekona się że drogą do sukcesu są systematyczność, wytrwałość i dyscyplina.
 • Zobaczy, jak swoją siłę wykorzystać do budowania relacji, a nie do do dominacji.
 • Zostanie zmotywowane do sportów walki, pływania i gimnastyki.
 • Twoje dziecko otrzyma książkę, którą chętnie przeczyta!
 • I odejdzie od komputera!

Po książkę sięgnęłam tylko z jednego względu. Kupiłam ją dla syna. Chciałam, żeby się zmotywował, żeby się nigdy nie poddawał i był dzielny a ta lektura właśnie taka jest. Zanim podarowałam ją Antkowi, postanowiłam sama na nią zerknąć i tak mnie wciągnęła, że pochłonęłam ją w jeden wieczów. Bardzo zabawna, napisana z humorem i lekka książka, która daje sporo do myślenia, uczy i wychowuje. Jest zupełnie inna od tych lektur, z którymi spotkałam i co najważniejsze w przypadku dzieci i młodzieży - nie ma w niej "durnot". Szczerze polecam! Książkę możecie zamówić z strony internetowej, podanej poniżej :)CO MYŚLICIE O TAKIEJ KSIĄŻCE?

 

6 komentarzy:

 1. Jaka fajna tematycznie książka. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty taki mol książkowy musisz ją przeczytać :)

   Usuń
 2. Ja wiem komu mogę polecić, bądź sprezentować taką książkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że dzięki tej książce można zachęcić dziecko do aktywności fizycznej, bo teraz niewiele dzieci lubi tak spędzać czas 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. super wydania książeczka;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się cudowna lektura dla młodszych ❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger