"SUKCES TO SUMA NIEWIELKIEGO WYSIŁKU..." ~ KURSOWO.COM


Witajcie! W końcu jestem, zapowiedź postów na IG było kilka i wreszcie udało mi się zmobilizować i naskrobać kilka sensowych słów. Rozwijanie mojego profilu na Instagramie, nie idzie mi najlepiej, postanowiłam zasięgnąć porad jakiejś mądrej głowy i wykupiłam kurs "Instagram od 0 do 10.000" na platformie KURSOWO.COM. Jesteście ciekawi co z tego wyszło? :)


Dziękuję temu kto stworzył kurs, z możliwością zatrzymywania, cofania lub ponownego obejrzenia filmu. Taki człowiek jak ja, ciągle zalatany, zabiegany chyba nie ukończyłby tego kursu nigdy, bo ciężko jest mi w domu znaleźć 60 minut, tylko dla siebie. Jak już się domyślacie, szkolenie podzieliłam na 2 dni i w sumie po każdej cennej radzie wchodziłam na swój profil i poprawiałam błędy więc z 1 godziny zrobił się jakieś 4h ale to na plus :)


Na początku mamy krótkie wprowadzenie a następnie, kolejne lekcje dotyczące m.in samego wyglądu profilu, contentu oraz trików jak i treści marketingowych. Filmy przedstawione są w postaci prezentacji czytanej i mówionej. Taśmy nie są długie, tak do 10 minut maksymalnie. Głos przyjemny, bardzo miło się słuchało :)


Co dał mi kurs? Będę szczera. Myślałam, że prowadzenie profilu na Instagramie jest dużo prostsze. Niestety do otrzymania wartościowego contentu, trzeba włożyć dużo wysiłku i pracy, poświęcać czas na doskonalenie własnego konta jak i odwiedzania innych. Wartościowe posty, odpowiednie hashtagi, piękne zdjęcia i najważniejsze: POKAZANIE SIEBIE, nie udawanie, nie podszywanie się czy naśladowanie kogoś kim nie jesteśmy. 


Są ludzie, którzy mają łatwiej. To celebryci, osoby znane mniej lub bardziej z telewizji. Są też jednak przypadki, że zwykłe osoby z ulicy mogą wybić się w social media. Trzeba być jednak oryginalnym i mieć coś wartościowego do pokazania. Jeśli miałabym podsumować kurs, to tak! Szczerze polecam, pokazał mi moje błędy, uświadomił kilka rzeczy i wiem, co robić aby dobić do tych wymarzonych 10k :)


Dużą zaletą kursu jest to, że nie znika z naszego profilu. Możemy w dowolnym momencie, włączyć lekcję, którą aktualnie chcemy sobie przypomnieć. Taki wielorazowy kurs jest naprawdę bardzo fajny, inaczej musiałabym nagrywać, robić zdjęcia lub ślęczeć z zeszytem i wszystko notować. Na platformie dostępne są kursy Wordpressa, marketingowe lub pakiety. Ja z pewnością jeszcze skorzystam :)


CO MYŚLICIE O KURSACH ONLINE?

 

6 komentarzy:

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger