Witaminy, witaminki_Hempking.eu


Kiedyś zalecano suplementację wyłącznie w okresie jesienno - zimowy. Bo nie ma słońca, bo jest zimno, nie ma świeżych owoców i warzyw, przez co odporność i stan zdrowia znacznie się pogarszały. Czasy się zmieniły i dbanie o swój organizm z okresu półrocznego przeszło w całoroczny. Latem, co prawda, mamy witaminę D, ze słoneczka ale stosowanie filtrów ochronnych, znacznie ogranicza jej przyswajanie. Dzisiaj przedstawię Wam połączenie witamin z olejem konopnym marki HEMPKING.EU. 


Witaminy zamknięte są w 30 ml buteleczkach, które dodatkowo zapakowane są w kartonowe pudełeczka bez foli, duży plus. Brak foli to przede wszystkim dbanie o środowisko :) Na opakowaniach znajdziemy takie informacje jak: skład, zalety stosowania, podstawowe informacje, zawartość witamin w jednej pomoce, zalecane dawkowanie. 


Skład jest bardzo prosty i chociaż może wydawać się to dziwne, ale jednak można stworzyć suplement bez zbędnych zapychaczy i ulepszaczy. W produkcie znajdziemy tylko same dobroci, olej konpony, który jak się domyślam, jest bazą oraz witaminki :)


WITAMINA ADEK

Witamina ADEK to połączenie witaminy A, która jest odpowiedzialna za naszą odporność, witaminy D3, która wpływa na stan kości i uzębienia, witaminy E, która chroni nasz DNA i witaminy K, która dba o proces krzepnięcia krwi. Nie będę się szczegółowo rozpisywała na temat tego suplementu, bo bez sensu jest kopiowanie treści, ze strony producenta. Jeśli chcecie wiedzieć więcej lub macie ochotę wypróbować ten suplement odsyłam do strony:


WITAMINA D3

Witamina D3, jest jedną z ważniejszych witamin, które potrzebuje nasz organizm. Warto więc wykonać badania aby móc rozpocząć prawidłową suplementację. Zazwyczaj przy niedoborze witamin, zaczynamy od dużych dawek a wraz z upływem czasu je zmniejszamy i utrzymujemy prawidłowy stan. Witamina utrzymuje kości w prawidłowej formie, utrzymuje prawidłowe stężenie wapnia we krwi, uodpornia organizm, pomaga na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz zmniejsza ryzyko urazów. Również po więcej informacji odsyłam:



Podsumowując, witaminy odgrywają bardzo ważną rolę w naszym organizmie więc naprawdę warto się przebadać a następnie rozpocząć suplementację. Kiedyś byłam przeciwna przyjmowania takich produktów i wolałam jeść warzywa i owoce. Moje samopoczucie jednak, nie było najlepsze, zrobiłam  badania i wyszło, że spożywanie witamin w jedzeniu, jest nie wystarczające. Regularne przyjmowanie witamin, w dużym stopniu poprawiło stan mojej skóry i samopoczucie. Teraz jest znacznie lepiej i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez odpowiedniej suplementacji. Moje wyniki w końcu są w normie. 


KOD: anqel20
 
Upoważnia do 20% rabatu na cały asrotyment, za wyłączeniem zestawów, produktów w promocji, last minute oraz waporyzatorów.


 
Suplementujecie się? :)

 

3 komentarze:

  1. Taka suplemetenacja chyba by mi się przydała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz jak pogoda sprawia psikusy to takie wsparcie witamin jest bardzo przydatna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tę z D3 kojarzę❤

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger