MOHANI, HYDROLAT Z CZYSTKA


Hydrolaty, co to w ogóle jest? Hydrolaty to "efekty uboczne" pozyskiwania olejków eterycznych danego zioła, kwiatów. Mają podobne działanie do toników, przywracają pH skórze i przygotowują ją do dalszych etapów pielęgnacji. 

Cery trądzikowej nie mam ale moja buzia lubi być kapryśna i często pojawiają się na niej niechciane niespodzianki. Dlatego, też sięgnęłam po hydrolat, którego zadaniem jest łagodzenie stanów zapalnych, łagodzenie blizn po trądzikowych oraz zmniejszenie porów  - a tego to mam aż ponadto :D


Hydrolat z czystka zamknięty jest w malutkiej buteleczce z pompką. Bardzo lubię ten gadżet w kosmetykach płynnych, ułatwia aplikację kosmetyku bez zbędnych wacików i ingerencji rąk. Wszystko znajduje się kartoniku. Zapach, no mi się podoba, bardzo ale czytałam opinie w intrenecie i mało która recenzentka była z niego zadowolona. Nie wiem, mam zły gust czy jestem jakaś inna??? :D Konsystencja, jak już wcześniej wspominałam płynna, rozpylona twarz, wchłania się w ekspresowym tempie dając uczucie odświeżenia i chłodu. Dodatkowo ten w 100% naturalny kosmetyk: oczyszcza, nawilża, rozjaśnia blizny po trądzikowe, działa: przeciwzapalnie, antybakteryjnie, przeciwwirusowo, łagodzi stany zapalne, zwęża pory i odświeża. Jest bardzo wydajny, przy codziennym używaniu hydrolatu od 2 miesięcy a nie dobiłam nawet do połowy. Cena: ok 20 zł. Polecam! Warto go mieć :)
Jesteście team tonik czy team hydrolat?

Zapraszam na mój INSTAGRAM

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger