"WINNA" ALICJA SINICKA


Witajcie Kochani! Nie ma nic lepszego niż wieczorna herbatka z dobrą książką. Twórczość Alicji Sinickiej bardzo mi się spodobała. Świetny pomysł na "Będziesz tego żałować", sprawił, że sięgnęłam po kolejne pozycje. Jestem pewna, że przeczytam wszystkie książki tej autorki bo jak się okazuje ma bardzo różny styl pisania... :)


O czym jest książka?

Wendy ma dopiero 25 lat, a czuje się tak, jakby była w potrzasku. Z jednej strony kontroluje ją jej własny ojciec i wpędza w poczucie niekończącej się winy. Z drugiej zaś mężczyzna, którego pokochała jak nikogo wcześniej, zadaje jej cios prosto w serce.

Wydaje się, że mężczyźni z jej życia skutecznie i konsekwentnie ją ranią i raz za razem zawodzą. Jednak Wendy mimo to postanawia dać szansę Jimowi, przystojnemu wojskowemu, który przypadkiem trafia do jej pogmatwanego życia. Czy będzie on szansą Wendy, aby w końcu była szczęśliwa?

Jim pozornie okazuje się wszystkim, czego Wendy potrzebuje. Jednak mężczyzna może wcale nie mieć tak dobrych zamiarów, jak mogłoby się wydawać. Może się okazać, że jej dotychczasowe troski będą błahostką wobec zagrożenia życia jej bliskich.

Romans z wątkami sensacyjnymi, który porywa od pierwszych stron!


Mogłabym już na samym początku zacząć od minusów książki ale się powstrzymam i zacznę od początku. Książka pomimo tego, że pochodzi z biblioteki jest bardzo zadbana a to oznaka, że niewiele osób ją czytało. Dzieło jest nowe, swoją premierę miało w październiku 2019 roku. Okładka ładna, tytuł intrygujący. Książka podzielona jest na kilkanaście rozdziałów. Język prosty, fajnie się ją czytało. Już na samym początku nie spodobały mi się zagraniczne imiona i miejsca. Polska pisarka powinna pisać polskie książki. Schemat banalny, ona z bogatego domu, on pracuje u jej ojca w firmie, zakochują się i pojawia się ktoś 3. Przez 350 stron książki, śledzimy wspólne życie całej trójki, bankiet, zakupy, rywalizację pomiędzy mężczyznami, głupią i naiwną psycholożkę. Dopiero w ostatnich kilku kartkach poznajemy całą złą prawdę. Już dawno się tak nie wynudziłam jak teraz. Książka pod względem fabuły nudna jak flaki z olejem. Zakończenie przewidywalne. Myślałam, że to będzie przyjemna obyczajówka a wyszło zupełnie inaczej.

Moja ocena: 4/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger