Eveline, Oh! My Lips, Lip Maximizer Chili Lip Gloss (Błyszczyk powiększający usta z kwasem hialuronowym i wyciągiem z papryczki chili)


O mój Eveline! :) Co ja się z Tobą mam :) Kosmetyki, a zwłaszcza kolorówkę, po prostu uwielbiam. Nie jestem jakoś szczególnie wybredna i lubię kształt i wielkość swoich ust ale wiecie jak to jest. My kobietki mamy tak, że jak jest dobrze, to chcemy mieć jeszcze lepiej :) Kierując się niesamowitymi filmikami na TikToku i opiniami w sieci postanowiłam wypróbować to "cudo" :)

Skład jest bardzo długi. W tak niewielkim pojemniczku znajdziemy aż 55 różnych składników. Mogłby to budzić niepokój ale nie potrzebnie. Większość z nich to substancje nawilżające, wygładzające i ożywiające. Nie będę analizowała poszczególnie każdego składnika. Musicie mi zaufać, jest dobrze :)


Opakowanie: typowe dla błyszczyka. Nie potrzebny jest ten kartonik, który generuje dodatkowo śmieci a połowa jest bezużyteczna. Producent mógłby pomyśleć nad zmniejszeniem jego wielkości lub pokombinować coś z samym błyszczykiem. 

Konsystencja: gęsta, dobrze nakłada ją się na usta. 

Kolor: zbliżony do naturalnego. 

Zapach: delikatny, przyjemny

Działanie: nawet nie wiecie jak się bałam nakładać ten produkt na usta, papryczka chili wzbudzała we mnie ogromne lęki i trochę ten błyszczyk musiał poleżeć, nim w końcu się zdecydowałam go użyć. Lęk jak się okazuje był nie potrzebny. Mrowienia praktycznie nie czułam a produkt delikatnie powiększył usta co widać na załączonym obrazku poniżej. Efekt jest bardzo znikomy i prawie nie zauważalny. Nie wiem może mam za duże usta albo usta nie podatne do tego typu zabiegów. Nie wiem ale po względem uwydatniania warg, produkt u mnie dostaje mocną 2 na 10. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to nie mogę mu nic zarzucić. Pięknie wygładza i porządnie nawilżał usta, sprawiając, że wyglądały bardzo korzystnie. Myślę, że w połączeniu z jakąś fajną pomadką, mógłby zrobić furorę :) 


Podsumowując: zwykł błyszczyk do ust z właściwościami pielęgnacyjnymi ale nie powiększającymi. Z pewnością wypróbuję jeszcze wersję z jadem pszczelim, ale tym razem produkt kupię w drogerii a nie przez Internet i sprawdzę różnicę.

Cena: ok 13 zł

Kupiony: shopee

 

3 komentarze:

  1. Za taką cenę warto na pewno się skusić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyjemny kolor dla mnie, taki idealny na lato ;) Robią duże opakowania bo dla wielu jest to kuszące, niewiele osób zerka na prawdziwa pojemność kosmetyku.

    OdpowiedzUsuń
  3. Faktycznie ładny efekt. Słyszę się na ten kosmetyk :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger