"MOCARNE MASZYNY" LINE HALSNES

W związku z tym, ze Wigilia już tuż a co niektórzy nie mają jeszcze prezentów, lub co gorsze - pomysłu na prezent, przychodzę z propozycją na podarunek dla najmłodszych. Książka powinna być dawana nie tylko od święta, ale za każdym razem kiedy chcemy coś podarować dziecku. Lektury uczą wyobraźni, kształtują mowę i pozwalają prawidło się dziecku rozwijać. Na "Mocarne Maszyny" mój 10-latek jest już za duży, więc pod choinką znajdzie Harrego Pottera ale ta pozycja z pewnością trafi do mojego bratanka, który uwielbia maszyny rolnicze i z traktora mógłby nie wychodzić :)


O czym jest książka?

Traktory, koparki, wywrotki, kombajny – „Mocarne maszyny” to książka dla młodych pasjonatów ogromnych urządzeń.


Jak zbudowany jest kombajn, czym najlepiej przewozić duży ładunek piasku, podnosić ciężkie kamienie i ścinać drzewa? Co ułatwia pracę w polu, w lesie i na drodze?
Kilkadziesiąt szczegółowych ilustracji z setkami małych części i mnóstwo wiedzy, która zaciekawi każdego miłośnika maszyn.

„Mocarne maszyny” otrzymały nagrodę norweskiego Ministerstwa Kultury za najlepszą książkę popularnonaukową dla dzieci i młodzieży, a także były nominowane do Brageprisen, jednej z ważniejszych norweskich nagród literackich.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Książka oprawiona jest w twardą okładkę, co bardzo lubię. Zwiększa to żywotność i mniej się niszczy. W środku znajdziemy mnóstwo barwnych ilustracji i krótkie opisy. Nam książeczka się bardzo podoba, o dziwo nawet mój starszak był nią zainteresowany i jak sam stwierdził, przejrzał książkę kilka razy :)

Wydawnictwo: Mamania
Data premiery: 2022-11-16
Liczba stron: 56
Autor: Line Halsnes


 Książkę kupicie m.in. w 

Empiku  - 34.45 zł (aktualnie na promocji)

Poczytaj.pl - 32.75 zł 

TaniaKsiążka - 32.60 zł 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger