Max Factor, Lasting Performance, Setting Mist (Mgiełka utrwalająca makijaż)


Ceny rosną w zastraszającym tempie, wiec wiele z nas rezygnuje z profesjonalnych makijaży i po prostu wykonujemy je same w domu. Taką kropką nad i, jest mgiełka, spray utrwalający całe nasze wypociny. Dzięki temu kosmetykowi, nasz makijaż pięknie się scala, nie ściera się a twarz powinna wyglądać na promienną i zdrową. W swojej karierze miałam dwa utrwalacze. Jeden z Kobo a drugi właśnie ten z Max Factor :)


Max Factor Lasting Performance spray utrwalający makijaż znajduje się w 100 ml, poręcznej buteleczce z atomizerem, który działa bez zarzutu. Produkt ma formę mgiełki o delikatnym, świeżym, ogórkowym zapachu. Spray idealnie wtapia się w skórę, przedłuża trwałość makijażu, nie tworzy efektu maski, nawilża, nie klei się. Nie uczula, nie zapycha i jest bardzo wydajny. Cena na promocji ok 22 zł a dostać możemy ją m.in. w Rossmanie i w drogeriach internetowych. 

Jestem z niego bardzo zadowolona. Po spryskaniu ewidentnie widać dopełnienie całego makijażu, który utrzymuje się aż do jego zmycia. Polecam!

 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)

Copyright © 2014 Anqelique , Blogger